Çocuklar İçin İngilizce


teylt2

Yabancı dilin, küçük yaştan itibaren öğrenildiği ve etkin kullanıldığı takdirde daha kalıcı olduğu bilimsel açıdan da kanıtlanmıştır. Biz de akademiNY ailesi olarak yalnızca yetişkinlerin değil, küçük yaş gruplarının da yabancı dil öğrenimine son derece önem veriyoruz. 16 haftalık bir programla, eğitim-öğretim yılının güz ve bahar yarıyıllarında çocuklarımıza İngilizce öğretiyoruz, okullarında gördükleri İngilizce öğrenimine yardımcı oluyoruz.

16 haftalık Çocuklar İçin İngilizce programımız boyunca Cumartesi ve Pazar günleri 3’er saatten toplamda 96 saat ders yapılması uygun görülmüştür. MEB’in akademik takvimine uygun hazırlanmış programımız sayesinde çocuklarımız, eğitim-öğretim dönemi boyunca kendi okullarının yanı sıra akademiNY ayrıcalığıyla İngilizce derslerine de devam edebileceklerdir.

2016-2017 Akademik yılının Bahar dönemi için derslerimiz 11 Şubat 2017 ile 28 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kayıtlarımız her 4 haftada bir yenilenmektedir; başka bir deyişle verilen tarih aralığı süresince dilediğiniz zaman kurumumuza gelip kayıt yaptırabilirsiniz. Tüm çocuklarımızı bekliyoruz!