Hazırlık Atlama Deneme Sınavları


hazirlik-atlama-sinavi-proficiency-kursu

Öğrencilerimize üniversitelerin İngilizce Hazırlık Atlama Sınavları (Proficiency Exam) için kendilerini dönem içinde deneme fırsatı sunuyoruz. Akademisyen öğretim elemanlarımızın kaleminden çıkan ve üniversitelerin uyguladığı hazırlık atlama sınavlarının benzerlerinden oluşan denemelerin içeriği duyduğunu anlama (listening), okuduğunu anlama (reading), yazılı üretim (writing) ve sözlü üretim (speaking) olarak belirlenmiştir. Deneme sınavlarımız için önceden kayıt yaptırmak gerekmektedir. Sonuçlar, deneme sınavından birkaç gün sonra açıklanacak ve kurumumuzca duyurulacak bir tarihte öğretim elemanlarımız tarafından sınav çözümü yapılacaktır. Bu şekilde öğrencilerimiz, hatalarını görme ve bunları değerlendirme şansını yakalayacaklardır.

Deneme sınavlarımız sayesinde hedefimiz, öğrencilerimize aslına benzer sınavlar uygulayarak, kendi yabancı dil öğrenim süreçlerini ve bilgi düzeylerini yakından takip etmelerini sağlamak, asıl girecekleri hazırlık atlama sınavına en yetkin şekilde hazırlanmalarına deneyimli kadromuzla yardımcı olmaktır.

Deneme sınavlarımızın uygulama tarih ve saatleri düzenli olarak güncellenmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bize ulaşınız.